Elektrikli Motosiklet

  1. Anasayfa
  2. »
  3. ELEKTRİKLİ MOTOSİKLET
  4. »
  5. En Uzun Menzilli Elektrikli Motosiklet

En Uzun Menzilli Elektrikli Motosiklet

Elektrikli Motosiklet Elektrikli Motosiklet - - 4 dk okuma süresi
586 0
En Uzun Menzilli Elektrikli Motosiklet

En Uzun Menzilli Elektrikli Motosiklet

En uzun menzilli elektrikli motosiklet, tek bir şarj ile uzun yol kat edebilen motosikletler kullanmak isteyen bireyler tarafından sık sık araştırılmaktadır. Günümüzde elektrikli motosikletler genellikle 50 ila 70 kilometre menzile sahiptir ve bu mesafeden sonra şarj gerektirmektedir. Ancak bazı şirketler çok daha fazla yol yapabilen elektrikli motosikletler üretmekte ve çok daha güçlü bataryalar kullanarak şarj kapasitesini arttırmaktadır. Diğer elektrikli motosikletlere kıyasla çok daha uzun menzil sunan elektrikli motosikletler şunlardır;

  • Horwin EK 3
  • TS Bravo
  • Niu M+
  • Verge TS
  • Tarform
En Uzun Menzilli Elektrikli Motosiklet
En Uzun Menzilli Elektrikli Motosiklet

Uzun Menzilli Elektrikli Motosiklet Modelleri

Horwin EK 3

En uzun menzilli elektrikli scooter kategorisine giren Horwin EK 3, hem tek hem de çift batarya ile sunulmaktadır. Çift batarya ile kullanıldığı zaman tek bir şarj ile 200 kilometre yol kat edebilmektedir. Bu sayede şehir içinde günlerce kullanılabilmektedir. Hızlı şarj desteği sayesinde 4 saatte batarya tam dolmaktadır.

Horwin EK 3
Horwin EK 3

TS Bravo

TS Bravo, rakiplerinden çok daha uzun bir menzile sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Ancak menzili hızına bağlı olarak değişmektedir. 50 kilometre hız ile gittiği zaman menzili 419 kilometredir. Ancak saatte 120 hız ile menzili 150 kilometreye düşmektedir. TS Bravo elektrikli motosiklet toplamda 4 saatte sıfırdan %100 oranında şarj olabilmektedir.

TS Bravo
TS Bravo

Niu M+

100 km menzilli elektrikli motosiklet arayışı içerisinde olan bireyler, Niu M+ ile 130 kilometre yol kat edebilmektedir. Oldukça güçlü bataryası ve hızlı şarjı sayesinde şehir içinde ideal bir deneyim sunmaktadır. 3 yıl garantili olmasıyla dikkat çeken bu model, 3,5 saatte tam şarj olmaktadır.

Niu M+
Niu M+

Verge TS

Verge TS, şehir içinde 300 km otoyollarda ise 200 km menzil sunmaktadır. 107 beygir gücünde olan motoru sayesinde benzinli motorlar kadar verimli kullanılabilmektedir. Normal şarj ile 4 saat, DC hızlı şarj desteği ile de 1 saatte şarj olmaktadır.

Verge TS
Verge TS

Tarform

250 km menzilli elektrikli motosiklet arayan bireyler için ideal olan seçeneklerden biri de Tarform motosiklettir. Bu motosiklet tek bir şarj ile 270 km yol gidebilmektedir. Şarjı 8 saatte dolmakta, ancak hızlı şarj ile kullanıldığı zaman bu süre yarıya düşmektedir.

Tarform
Tarform

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir